Fotogalérie

Európska noc výskumníkov 2022 v Poprade

Pozrite si oficiálne fotografie z Európskej noci výskumníkov v Poprade. V prípade, že máte záujem vidieť celú fotogalériu, prípadne si fotografie chcete stiahnuť v lepšom formáte, nájdete ich na tomto odkaze.

Obrázkov v galérii: 51

Európska noc výskumníkov 2022 v Banskej Bystrici

Pozrite si oficiálne fotografie z Európskej noci výskumníkov v Banskej Bystrici. V prípade, že máte záujem vidieť viac fotiek, prípadne si ich chcete stiahnuť v lepšom formáte, nájdete ich na tomto odkaze.

Obrázkov v galérii: 91

Európska noc výskumníkov 2022 v Žiline

Pozrite si oficiálne fotografie z Európskej noci výskumníkov v Žiline. V prípade, že máte záujem vidieť viac fotiek, prípadne si ich chcete stiahnuť v lepšom formáte, nájdete ich na tomto odkaze.  

Obrázkov v galérii: 105

Európska noc výskumníkov 2022 v Košiciach

Pozrite si oficiálne fotografie z Európskej noci výskumníkov v Košiciach. V prípade, že máte záujem vidieť viac fotiek, prípadne si ich chcete stiahnuť v lepšom formáte, nájdete ich na tomto odkaze.

Obrázkov v galérii: 39

Európska noc výskumníkov 2022 v Bratislave

Pozrite si oficiálne fotografie z Európskej noci výskumníkov v Bratislave. V prípade, že máte záujem vidieť viac fotiek, prípadne si ich chcete stiahnuť v lepšom formáte, nájdete ich na tomto odkaze.

Obrázkov v galérii: 38

Európska noc výskumníkov 2021

Fotografie z online štúdia Európskej noci výskumníkov 2021, ktoré sa uskutočnilo 24.9.2021. Všetky fotky si môžete pozrieť na tomto odkaze. Autorka fotografiií: Natália Jakubcová

Obrázkov v galérii: 38