Fotogalérie

Bienále ilustrácii Bratislava 2015

K sprievodným podujatiam festivalu vedy sa pridal aj 25. ročník Medzinárodnej súťažnej prehliadky originálov ilustrácii kníh pre deti - Súťažná výstava BIB 2015 v Kunsthalle Bratislava, ktorá predstavila súťažné ilustrácie z päťdesiatich krajín sveta.

Obrázkov v galérii: 16

Astronomický ústav SAV

Ilustračné fotografie k programu festivalu vedy Európska noc výskumníkov 2015.

Obrázkov v galérii: 6

Festo - Bionic Learning Network

Hlavnou hviezdou festivalu vedy Európska noc výskumníkov 2014 bola nemecká spoločnosť FESTO, vďaka ktorej ste sa mohli pokochať ohromujúcimi technickými tvormi zo sveta bioniky. Teda odboru, ktorý hľadá udržateľné riešenia napodobňovaním prírodných, časom overených modelov a stratégií. V bratis...

Obrázkov v galérii: 8

Veda v osade 2014

Aj v roku 2014 sme v spolupráci s Equity, o.z. zrealizovali Európsku noc výskumníkov v končinách, kde bežne výskumníci nechodia. Dňa 25.9.2014 navštívili mladí vedci, z Prírodovedeckej fakulty UK, základnú školu v Novom Živote a nasledujúci deň základnú školu v Plaveckom Štvrtku.

Obrázkov v galérii: 17

Víťazi festivalových súťaží 2014

V piatok, 26. septembra 2014, boli počas Noci výskumníkov priamo na hlavnom pódiu v Starej tržnici v Bratislave vyhlásení víťazi všetkých festivalových súťaží. Všetkým oceneným srdečne blahoželáme!

Obrázkov v galérii: 21